Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


 

FB Instagram YouTube mail

 

Logo LANG YARNS


Logo SchoppelLogo Malabrigo YARNLogo Rowan


Logo KnitPro


Logo Jamieson Smith Shetland Wool Brokers Ltd

Logo NORO


KURZY A AKCE » WORKSHOPY V BRNĚ

 

 

  • workshopy se konají v showroomu Vlněných sester, Riegrova 13, Brno

  • cena workshopů je 300 Kč, počet účastníků max. 5

  • na kurz se přihlásíte objednáním workshopu na eshopu zde. Objednávku workshopu nekombinujte s objednávkou zboží, děkujeme!

VŠECHNY KURZY JSOU JIŽ OBSAZENÉ!

 

26. září 2018    18:30 - 21h - Pleteme raglán

Tento kurz je určen pro pokročilé, předpokládané dovednosti - hladce, obrace, přidávání. Vysvětlíme si princip stavby raglánu a tvarování průkrčníku pomocí zkrácených řad. Společně upleteme vzorek raglánového svetru.17. října 2018   18:30 - 21h - Pleteme Fair Isle I.

Tento kurz je určen pro pokročilé, předpokládané dovednosti - nahození, hladce, obrace. Společně upleteme vzorek metodou “fair isle” neboli norské pletení - vyplétání vzoru více barvami, zaplétání přetahované příze v líci i rubu.21. listopadu 2018  18:30 - 21h - Pleteme "mostky" (pletení technikou fair isle v líci, stříhání mostků)

Tento kurz  je určen pro středně pokročilé, kteří jsou seznámeni s pletením technikou fair isle.
Upleteme si vzorek s mostkem, který se naučíme stříhat.


12. prosince 2018 18:30 - 21h - Pleteme technikou "brioche"

Společně upleteme vzorek, na kterém se naučíme principy pletení technikou "brioche" - vyzkoušíme si všechny základní zkratky, které se běžně používají v návodech, tak abyste si poté mohly uplést "brioche" doplněk aj.