Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


 

FB Instagram YouTube mail

 

Logo LANG YARNS


Logo SchoppelLogo Malabrigo YARNLogo Rowan


Logo KnitPro


Logo Jamieson Smith Shetland Wool Brokers Ltd

Logo NORO


KURZY A AKCE » WORKSHOPY V PRAZE

  • workshopy se konají ve Strojovně, Krymská 24, Praha

  • cena workshopů je 450 Kč, počet účastníků max. 8

  • na kurz se přihlásíte objednáním workshopu na eshopu zdeObjednávku workshopu nekombinujte s objednávkou zboží, děkujeme!

VŠECHNY KURZY JSOU JIŽ OBSAZENÉ! 

13.října 2018   9:00 - 11:30h - Pleteme Fair Isle I.

Tento kurz je určen pro středně pokročilé, předpokládané dovednosti - nahození, hladce, obrace. Společně upleteme vzorek metodou “fair isle” neboli norské pletení - vyplétání vzoru více barvami, zaplétání přetahované příze v líci i rubu.

 

13.října 2018  14:00 - 16:30h - Pleteme "mostky" (pletení technikou fair isle v líci, stříhání mostků)

Tento kurz  je určen pro středně pokročilé, kteří jsou seznámeni s pletením technikou fair isle. Upleteme si vzorek s mostkem, který se naučíme stříhat.

 

14.října 2018 9:00 - 11:30h - Pleteme technikou "brioche"

Společně upleteme vzorek, na kterém se naučíme principy pletení technikou "brioche" - vyzkoušíme si všechny základní zkratky, které se běžně používají v návodech, tak abyste si poté mohly uplést "brioche" doplněk aj.

 

14.října 2018    14:00 - 16:30h - Pleteme raglán

Tento kurz je určen pro pokročilé, předpokládané dovednosti - hladce, obrace, přidávání. Vysvětlíme si princip stavby raglánu a tvarování průkrčníku pomocí zkrácených řad. Společně upleteme vzorek raglánového svetru.


Více informací k organizaci zde.