Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


 

FB Instagram YouTube mail

 

Logo LANG YARNS


Logo SchoppelLogo Malabrigo YARNLogo Rowan


Logo KnitPro


Logo Jamieson Smith Shetland Wool Brokers Ltd


KURZY A AKCE » WORKSHOPY V BRNĚ

 

 

  • workshopy se konají v showroomu Vlněných sester, Riegrova 13, Brno

  • cena workshopů je 350 Kč, počet účastníků max. 6

  • na kurz se přihlásíte objednáním workshopu na eshopu zde.
  • Objednávku workshopu nekombinujte s objednávkou zboží, děkujeme!

 

Přihlašování na níže uvedené akce bude možné ve středu 19.6. od 20h na eshopu v kategorii  Workshopy a akce.

 

 

17. září 2019 17:30h - 20h Začátečníci WORKSHOP JE OBSAZENÝ

Kurz je určen pro úplné začátečníky a také pro ty, kdo se cítí být stálými začátečníky:-) Seznámíme se s druhy přízí, pletařskými pomůckami a různými typy jehlic. Můžeme si povídat o tom, jak projekt naplánovat a jak vybrat vlnu. Společně upleteme vzorek, na kterém se naučíme tyto dovednosti: nahození, pletení hladce a obrace, základní ukončování. Upleteme si vzory: žerzej, vroubkovaný vzor, patent, hrášek. Pokročilejší začátečníci si mohou uplést vzorek, na kterém se naučí různé metody přidávání a ubírání.

 

 

1. října 2019  17:30 - 20h - Pleteme Fair Isle + "mostky" (pletení technikou fair isle v líci, stříhání mostků) WORKSHOP JE OBSAZENÝ

Tento kurz je určen pro pokročilé, předpokládané dovednosti - nahození, hladce, obrace. Společně upleteme vzorek metodou “fair isle” neboli norské pletení - vyplétání vzoru dvěma barvami, zaplétání přetahované příze v líci, stříhání vzorku.

 

5.listopadu 2019 17:30 - 20h - Pleteme technikou "brioche" WORKSHOP JE OBSAZENÝ

Společně upleteme vzorek, na kterém se naučíme principy pletení technikou "brioche" - vyzkoušíme si všechny základní zkratky, které se běžně používají v návodech, tak abyste si poté mohly uplést "brioche" doplněk aj.

 

3.prosince 2019  17:30 - 20h - Pleteme technikou "intarsie" WORKSHOP JE OBSAZENÝ

Tento kurz je určený pro středně pokročilé, předpokládané dovednosti - nahození, hladce, obrace. Upleteme si vzorek s jednoduchým vypleteným obrázkem technikou intarsie.