Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.KURZY A AKCE » WORKSHOPY V PRAZE

 

  • cena workshopů je 500 Kč, počet účastníků max. 8

  • na kurz se přihlásíte objednáním workshopu na eshopu zde.

  • Objednávku workshopu nekombinujte s objednávkou zboží, děkujeme!

 

Přihlašování na níže uvedené akce bude možné ve středu 19.6. od 20h na eshopu v kategorii  Workshopy a akce.

 

26. října 2019   9:00 - 11:30h - Začátečníci

WORKSHOP JE OBSAZENÝ

Kurz je určen pro úplné začátečníky a také pro ty, kdo se cítí být stálými začátečníky:-)
 
Seznámíme se s druhy přízí, pletařskými pomůckami a různými typy jehlic. Můžeme si povídat o tom, jak projekt naplánovat a jak vybrat vlnu. Společně upleteme vzorek, na kterém se naučíme tyto dovednosti: nahození, pletení hladce a obrace, základní ukončování. Upleteme si vzory: žerzej, vroubkovaný vzor, patent, hrášek.Pokročilejší začátečníci si mohou uplést vzorek, na kterém se naučí různé metody přidávání a ubírání.
 

26.října 2019  14:00 - 16:30h - Pleteme "mostky" (pletení technikou fair isle v líci, stříhání mostků)

WORKSHOP JE OBSAZENÝ

Tento kurz je určen pro pokročilé, předpokládané dovednosti - nahození, hladce, obrace. Společně upleteme vzorek metodou “fair isle” neboli norské pletení - vyplétání vzoru dvěma barvami, zaplétání přetahované příze v líci, stříhání vzorku.

 

27.října 2019 9:00 - 11:30h - Pleteme technikou "brioche"

WORKSHOP JE OBSAZENÝ

Společně upleteme vzorek, na kterém se naučíme principy pletení technikou "brioche" - vyzkoušíme si všechny základní zkratky, které se běžně používají v návodech, tak abyste si poté mohly uplést "brioche" doplněk aj.