1. Úvod
  2. NÁVODY V ČJ »
  3. NÁVODY PŘELOŽENÉ DO ČJ

Na této stránce vám přinášíme přehled návodů od předních světových designérů s českým překladem Vlněných sester. Všechny překlady byly dělány se souhlasem autorů návodů.

Prosíme o respektování autorských práv - všechny návody, s výjimkou Haruni, jsou určeny pouze k osobní potřebě, není možné výrobky pletené podle nich prodávat (např. na Fleru). Děkujeme za pochopení.

Budeme moc rády, když naše překlady podpoříte nákupem přízí v našem eshopu:-) Děkujeme:-)

Návody na požádání nepřekládáme, děkujeme za pochopení.

Between Petals od Teti Lutsak - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam.

Dark and Stormy od They Coleman - překlad pošleme oproti potvrzení o nákupu na Ravelry.

Anker´s Top od Petiteknit - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam.

Anker´s Sweater od Petiteknit - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam.

No Frills od Petiteknit - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam

No Frills Junior od Petiteknit - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam

Čelenka Chunky twist - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam

Sonrae - od Jennifer Steingass - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam

Emiliana od Lisy Hannes - překlad pošleme oproti potvrzení o nákupu na Ravelry.

Stormy Sky Shawl od Life is Cosy - návod je zdarma na našem blogu.

Toph od Wooly Wormhead - návod je v češtině na Ravelry

Quynn od Wooly Wormhead - návod je v češtině na Ravelry

 

Lilli Pilli od Ambah O´Brien - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam

Mira od Justýny Lorkowské - návod si můžete zakoupit na Raverly,  my Vám na základě zaslání potvrzení o koupi pošleme český překlad, tuto službu poskytujeme pouze našim zákaznicím.

 

Sipila by Bolandknitworks - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam

Age of Brass and Steam od Orange Flower Yarn - zdarma ke stažení na našem blogu

Baktus od Strikkelise - zdarma ke stažení na našem blogu

Boneyard od Stephena Westa - zdarma ke stažení na našem blogu

Citron od H.S. Callis - zdarma ke stažení na našem blogu

Cupido od Hiroko Fukatsu - zdarma ke stažení na našem blogu

Dream Stripes od Cailliau Berangere - zdarma ke stažení na našem blogu

Echo Flower Shawl od J.J. Johnen - zdarma ke stažení na našem blogu

Haruni od Emily Ross -zdarma ke stažení na našem blogu

Honey Cowl od Antonie Shankland - zdarma ke stažení na našem blogu

Inspira Cowl by graphica- zdarma ke stažení na našem blogu

Meadow Grass by Heide Alander - zdarma ke stažení na našem blogu

Metalouse od Stephena Westa - zdarma ke stažení na našem blogu

Multnomah od K. Ray - zdarma ke stažení na našem blogu

Ombré Cowl od Hood H.Carr - zdarma ke stažení na našem blogu

Project Peace od Ch. Campbell- zdarma ke stažení na našem blogu

Reyna od N. Laivoly- zdarma ke stažení na našem blogu

Springtime Bandit od K. G. Osborne - zdarma ke stažení na našem blogu

Zig Zag Scarf od Ch. Kamm - zdarma ke stažení na našem blogu

Návod na Camp Out Fingerless Mitts je ke stažení zdarma na Ravelry

Cruden od Ysoldy Teague -návod si můžete zakoupit na Raverly,  my Vám na základě zaslání potvrzení o koupi pošleme český překlad, tuto službu poskytujeme pouze našim zákaznicím.


Bucaneer od Justýny Lorkowské - návod si můžete zakoupit na Raverly,  my Vám na základě zaslání potvrzení o koupi pošleme český překlad, tuto službu poskytujeme pouze našim zákaznicím.

Danzig od Justýny Lorkowské - návod si můžete zakoupit na Raverly,  my Vám na základě zaslání potvrzení o koupi pošleme český překlad, tuto službu poskytujeme pouze našim zákaznicím.

Hollyrood od Justýny Lorkowské -návod si můžete zakoupit na Raverly,  my Vám na základě zaslání potvrzení o koupi pošleme český překlad, tuto službu poskytujeme pouze našim zákaznicím.

Saudade od Ysoldy Teague - návod si můžete zakoupit na Raverly,  my Vám na základě zaslání potvrzení o koupi pošleme český překlad, tuto službu poskytujeme pouze našim zákaznicím.

Stac Shoaigh od Ysoldy Teague - návod si můžete zakoupit na Raverly,  my Vám na základě zaslání potvrzení o koupi pošleme český překlad, tuto službu poskytujeme pouze našim zákaznicím.

Orchid Thief od Ysoldy Teague (foto: Ysolda Teague) -návod si můžete zakoupit na Raverly,  my Vám na základě zaslání potvrzení o koupi pošleme český překlad, tuto službu poskytujeme pouze našim zákaznicím.

Ishbel od Ysoldy Teague -návod si můžete zakoupit na Raverly,  my Vám na základě zaslání potvrzení o koupi pošleme český překlad, tuto službu poskytujeme pouze našim zákaznicím.

Marin od Ysoldy Teague - návod si můžete zakoupit na Raverly,  my Vám na základě zaslání potvrzení o koupi pošleme český překlad, tuto službu poskytujeme pouze našim zákaznicím.

 

Strokkur od Ysoldy Teague (překlad @ Eva Volenová pro Vlněné sestry) návod si můžete zakoupit na Raverly,  my Vám na základě zaslání potvrzení o koupi pošleme český překlad, tuto službu poskytujeme pouze našim zákaznicím.

Arboreal od Jennifer Steingass - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam


Starfall od Jennifer Steingass - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam


Laurelie od Lisy Hannes - návod si můžete zakoupit na Raverly,  my Vám na základě zaslání potvrzení o koupi pošleme český překlad, tuto službu poskytujeme pouze našim zákaznicím.

Shallmillens Snood od Donny Smith - návod si můžete zakoupit na Raverly,  my Vám na základě zaslání potvrzení o koupi pošleme český překlad, tuto službu poskytujeme pouze našim zákaznicím.

 

Sizzle Pop od L. A. Robinson - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam

So Faded od A. Mowry - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam

Unce Upon December od E. Nodel - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam

Find Your Fade od A. Mowry - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam

Different Light od Justýny Lorkowské - návod je k zakoupení na Ravelry, po zakoupení si můžete stáhnout návod v českém jazyce přímo tam, nebo je k zakoupení v našem eshopu.

V psaných instrukcích krajky: Řada 19 (líc): h3, sz, nah, h2, nah, ssh, h1, *(spl2h, nah) x5, h3, (nah, ssh) x5, h1*, opak. k 2 okům před z, h2, nah, sz, h3.

Místo HB má být KB. legenda: